Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?
0:00/ 45:00
0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Stream in HD Download in HD
Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?

Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?

Youtuber Enes Batur’un Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filminden teaser var! Altın Kelebek En İyi Youtuber/Instagrammer ödüllü Enes Batur’un başrolünü üstlendiği yerli gençlik filmi, Enes Batur ile benzer durumları yaşayan akranlarına da muzipçe göz kırparak, ebeveynlerin çocuklarını anlayabilmeleri için onlara bir nevi tercümanlık yapıyor.

Youtube kanalı üzerinden 5 milyonu aşkın takipçiye ulaşan Enes Batur’un başrolünü üstlendiği filmin zengin kadrosunda Bekir Aksoy, Ceyda Düvenci, Ceyhun Yılmaz, Kerem Fırtına’nın yanı sıra Kafalar isimli kanal ile tanınan Atakan Özyurt ile ünlü Youtube fenomenleri Başak Karahan, Baturay Anar, Berk Muhammet, Bilal Hancı, Burak Güngör, Çağla Demirel, Duru Önver, Efe Koçyiğit, Fatih Yasin, Kaya Girey, Ruhi Çenet, Sarp Atilla, Sude ve Berk, Şeyda Erdoğan, Uras Benlioğlu ve Reymen (Yusuf Aktaş) gibi Türkiye’nin en sevilen internet fenomenleri de yer alıyor. Düvenci ve Aksoy, Batur’un ebeveynlerini canlandırırken, çocukluğunu ise Egemen Mustafa Almacı canlandıracak.

Duration: 110 min

Release:

IMDb: 6.1

Searching Term : Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? Full Watch Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? Movie Streaming Online , Watch Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? Movie Streaming HD 1080p, Free Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? Movie Streaming Online, Download Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? Full Movie Streaming Online in HD-720p Video Quality , Where to Download Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? Full Movie ?, Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? Movie Include All Subtitles .