Kaybedenler Kulübü Yolda
0:00/ 45:00
0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Stream in HD Download in HD
Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaybedenler Kulübü Yolda

Başrollerinde yine Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in yer aldığı devam filminde onlara, Hande Doğandemir, Merve Çağıran, Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya eşlik ediyor. Nejat İşler’in filme özel olarak yorumladığı, Mazhar Fuat Özkan’ın “Sen ve Ben” parçası ile yine ünlü oyuncunun sesinden şiirler, efsane gitarist Yavuz Çetin’in “Sadece Senin Olmak” ve “Benimle Uçmak İster Misin?” parçalarının da yer aldığı film müzikleri albümü, Toygar Işıklı imzası taşıyor.

Yönetmenliği ve senaristliğini Mehmet Ada Öztekin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği “Kaybedenler Kulübü Yolda”nın beklenen film müzikleri albümünde Yavuz Çetin’in yanı sıra, Türk blues grubu Steady Fingers’dan “Just Another Day”, “Goodnight My Love” ve Ozbi feat. Gülce Duru “Olmazlara Yandım” parçaları da yer alıyor.

Duration: N/A

Release:

IMDb: N/A

Searching Term : Kaybedenler Kulübü Yolda Full Watch Kaybedenler Kulübü Yolda Movie Streaming Online , Watch Kaybedenler Kulübü Yolda Movie Streaming HD 1080p, Free Kaybedenler Kulübü Yolda Movie Streaming Online, Download Kaybedenler Kulübü Yolda Full Movie Streaming Online in HD-720p Video Quality , Where to Download Kaybedenler Kulübü Yolda Full Movie ?, Kaybedenler Kulübü Yolda Movie Include All Subtitles .
Kaybedenler Kulübü Yolda