Üç Harfliler: Beddua
0:00/ 45:00
0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Stream in HD Download in HD
Üç Harfliler: Beddua

Üç Harfliler: Beddua

Üç Harfliler: Beddua’dan ilk bilgiler ve fotoğraflar geldi. Yerli korku sinemasının başarılı isimlerinden Alper Mestçi’nin yönetmen koltuğuna oturduğu yeni Üç Harfliler devam halkası da seyircilerini dehşete düşürmeye hazırlanıyor.

Senaryosunun da Mestçi’ye ait olduğu film için Mestçi; “Bizim insanımız her şeyden korkmaz acayip cesaretli bir milletiz. Ben bu filmim için şöyle demek istiyorum cesareti olan, kendine güvenen izlemeli. Korku dozu bu filmde daha da çok arttı” dedi. Filmin görüntü yönetmenliğini Eren Nayir üstlenirken, müzikler de ise Reşit Gözdamla’nın imzası var.

Duration: N/A

Release:

IMDb: N/A

Searching Term : Üç Harfliler: Beddua Full Watch Üç Harfliler: Beddua Movie Streaming Online , Watch Üç Harfliler: Beddua Movie Streaming HD 1080p, Free Üç Harfliler: Beddua Movie Streaming Online, Download Üç Harfliler: Beddua Full Movie Streaming Online in HD-720p Video Quality , Where to Download Üç Harfliler: Beddua Full Movie ?, Üç Harfliler: Beddua Movie Include All Subtitles .